środa, 16 października 2013

✿Tak króciutko dzisiaj...

   Tak króciutko dzisiaj... Obitsu już doszło, niestety zgodnie z moimi obawami rozmiar nietrafiony. No cóż zdarza się. Mila musi jeszcze poczekać i pomęczyć się w swoim oryginalnym ciałku.
   A przy okazji pokazuję moje znalezisko z barbiowych czasów córki a mianowicie takie oto spodenki :)

11 komentarzy:

 1. Nn... Szkoda, że obitsu przyszło w złym rozmiarze . _ . Ciężko tak dobrać "na oko". Na drugim zdjęciu Mila wygląda strasznie uroczo :3

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja uważam, że na tym obitsu wygląda fajnie, zupełnie inaczej niż wszystkie lalki :) Może warto tak zostawić ?
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również jestem tego zdania .Obistu moim zdaniem pasuje do niej .Każda z lal jest sama w sobie inna i wyjątkowa.Może właśnie miała mieć takie ciałko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Asiulka i Pulip Malinka.... na fotkach Mila jest na swoim oryginalnym ciałku, bo obitsu niestety nie dało się osadzić w taki sposób, żeby głowa się nie gibała i utrzymała całe ciało w pionie..próbowałam patentu z gumką też, ale rezultat ten sam- głowę ciągnie do tyłu...przy zastosowaniu największej szyjnej końcówki ten bolec szyjny i tak jest zbyt cienki niestety...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A podkładki takiej jak pod śrubki próbowałaś?

   Usuń
  2. a nie próbowałam...a gdzie mam ją podłożyć? w miejsce gumki czy poniżej gumki? dodam jeszcze, że jest to obitsu 25 soft

   Usuń
  3. Niestety obitsu nie są doskonałe, czasami trzeba coś podciąć lub coś dodać. Nie wiem jak w środku wygląda tangkou. Podobny krążek jest w obitsu 11 i tak sobie kojarzą, że może w ten sposób da się założyć w tangkou.

   Usuń
  4. tak wiem o czym piszesz, tylko w obitsu 11 ten krążek wchodzi do środka głowy a mnie jest potrzebne coś na zewnątrz, co uszczelni szyję, bo jest za cienka w stosunku do otworu w głowie...ale już kombinuję i jestem chyba na dobrej drodze :)

   Usuń
 5. Genialnie wygląda w tych ciuszkach, chyba muszę odkurzyć moje szydełko:)
  Ciałka szkoda, ale może dzięki radom wyżej coś da się zrobić. Też myślę o obitsu, ale to na razie w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj :) no będę próbować...patent ze śrubką bardzo przydatny, ale to jeszcze nie wszystko...czekam na piankę kreatywną do usztywnienia części piersiowej...a co do szydełka..no odkurz je, odkurz..ja mam mega satysfakcję widząc moje lalki w ciuszkach mojej produkcji :)

   Usuń