piątek, 14 czerwca 2013

✿Emocje troszkę opadły...

   Emocje troszkę opadły, ale wciąż buzia mi się śmieje ilekroć spojrzę na Mio. Generalnie siedzimy obie naprzeciwko siebie i się patrzymy, ona na mnie a ja na nią. Dotykam ją, obmacuję, poznaję jej ciałko i oswajam się. No i oczywiście próbuję ją ustawiać w różnych pozach, co wcale do łatwych rzeczy nie należy.  Wypadające non stop ręce z obitsu nie ułatwiały sprawy, ale z tym już sobie poradziłam, dzięki wskazówkom momo.
   Generalnie lala wędruje ze mną po całym mieszkaniu :) Oczywiście kiedy już moje palce przyzwyczaiły się do jej ciałka musiałam spróbować ją rozebrać i ubrać. Przymierzyłam od razu ubranka, które zrobiłam czekając na nią. Tak jak się spodziewałam są za duże. Przy gatkach troczek załatwił sprawę, za to tunika do poprawki, bo sporo za duża. Tylko czapka w sam raz :)
   Przeglądałam ubranka, z którymi do mnie przyjechała. Znalazłam wśród nich jej stockowy zestaw i oryginalne ciałko. Jakie to wszystko maciupkie. Duży podziw dla ludzi szyjących takie mini ciuszki, w dodatku na maszynie. Swoją drogą jak oni wywijali rękawki po zszyciu na prawą stronę?
   A buty to w ogóle majstersztyk.
   Głowa w stosunku do starego ciałka jest strasznie wielka, przez co lala wydaje się dziwna. Nie wiem, czy potrafiłabym się nią zachwycać, gdyby nie miała obitsu. I to chyba nie chodzi o artykulację, ale właśnie o proporcje.
   Tak mi trochę świta w głowie taka myśl, że może by kupić dla Mio braciszka? Tylko pullipa czy kolejnego dala... Co do wielkości to też malucha, maksymalnie do 21 cm. Ale może dam sobie parę dni na przemyślenia, bo to zaczyna zmierzać w złym kierunku :) A założenie było "tylko jedna malutka"...tiaaaa....


3 komentarze:

  1. Urocza czpka :W: O ile masz facebooka, możesz dołączyć do grupy ,,Nowe notki, czyli spam reklamami" lub ,,Dolls-Little World" i tam reklamować swoje posty :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Tiaaa, a nie mówiłam? Śliczne maleństwo, gratuluję. A te pantalony - boskie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. uszate maleństwo? 100 % słodyczy!

    OdpowiedzUsuń