środa, 12 czerwca 2013

Yaaaaay !!

   Normalnie nie wytrzymam z radości !! Przed chwilą odszedł listonosz i dostałam paczkę :))))) Od razu wiedziałam, że to moja lalka :) Co za niespodzianka !!! Bosz...jak mi się ręce trzęsą... Nic więcej nie napiszę, wklejam tylko fotki, których jakość zapewne daje wiele do życzenia. Fotografem to ja nie będę, a że blog nie jest fotograficzny, to artyzmu nie będzie :)
   Po otwarciu zrobiłam taki bałagan, że szok haha, ale musiałam ją chociaż dotknąć. I pokazać chociaż jej śliczną buźkę. Tak więc przedstawiam Mio - Little Dal Drta.   Imię dostała od swojej poprzedniej właścicielki i póki co na razie pozostanie przy nim. Powiem szczerze, że straaaaaasznie ciężko było mi ją ustawić, jest taka maleńka...ma 13 cm a nie 15 jak sądziłam. Więcej o swoich emocjach napisze potem, kiedy już się nacieszę :) Tak więc zmykam a na koniec bonusik dla momo , czyli poprzedniej właścicielki Mio:


   Dziękuję za Mio i za wszystkie piękne ubranka, które razem z nią przyjechały...są takie maleńkie :)
I za karteczkę z Twoimi słowami też dziękuję. Było to bardzo miłe :)

   I ostanie już zdjęcie...Nie mogłam jej właściwie ustawić, o mama ile ja się muszę nauczyć.... Ale w końcu się udało i stanęła na własnych stopkach :)


 Teraz to już na pewno zmykam i cieszę się jak dziecko :)

3 komentarze: